השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר
בר עמית גרפולוג מומחה

  אודות

  אני עוסק בגרפולוגיה באופן מקצועי כ-20 שנה.

  בשנת 2006 ייסדתי את משרדי העצמאי אותו אני מנהל עד היום. המשרד ממוקם בקיבוץ עין המפרץ שבגליל המערבי. קיבוץ, שהורי אימי והורי אבי היו בין מייסדיו ומקימיו ובו גדלתי והתחנכתי.

  לאורך השנים למדתי גרפולוגיה הן בצורה ממוסדת והן בצורה אוטודידקטית, עבדתי והתמחיתי אצל מיטב המומחים בארץ וצברתי ידע מקצועי עשיר ומעמיק.

  עם הקמת המשרד המתפקד כמכון לגרפולוגיה, חרטתי על דגלי המקצועי והערכי – חתירה לסטנדרטים גבוהים של ביצוע וגישה מקצועית שירותית, אתית ודיסקרטית כמתבקש מתחום מקצועי רגיש זה.

  בהווה חלק הארי מעבודתו של המכון, ותחום המומחיות עליו ניתן הדגש, הוא הגרפולוגיה בשירות המשפט. לצד זאת, המכון מעניק גם ייעוצים ואבחונים תעסוקתיים לחברות וארגונים, בבואם לבחון התאמת מועמדים למילוי תפקיד ייעודי בחברה. הגרפולוגיה הייעוצית לתחום הפרט משמשת בעיקר כאוצר בלום של ידע וניסיון, המעשיר הן את התחום התעסוקתי והן את זה המשפטי.

  למה אנחנו

  בחינת מסמכים וגרפולוגיה משפטית

  בר מומחה בבחינת מסמכים, בהשוואת כתבי יד וזיהוים ובבדיקת זיופים ואמיתות חתימות במרב השפות: עברית, ערבית, רוסית ומגוון השפות בהן עושים שימוש באלפבית הקירילי, אנגלית ומגוון השפות בהן עושים שימוש באלפבית הלטיני.

  גרפולוגיה תעסוקתית/עסקית

  כגרפולוג תעסוקתי בר נותן שירות מקצועי ומייעץ לארגונים, חברות ובתי עסק בבואם לבחון מועמדים חדשים לחברה, או להבדיל לבדוק התאמה ואפשרות לקדם עובד קיים או להעבירו לתפקיד ייעודי אחר. לפיכך, מירב העבודה בתחום נעשית מול מחלקת משאבי האנוש של החברה.

  גרפולוגיה ייעוצית לתחום הפרט

  הגרפולוג כמאבחן מקצועי מסוגל לסייע לאדם הפרטי כאשר האחרון ניצב על פרשות דרכים שונות, תוהה על כיוון התפתחותי ושואל את עצמו שאלות פנימיות. האבחון מאפשר לאדם ללמוד על עצמו ולהבין את עצמו יותר לעומק.

   צריך יעוץ מקצועי?

   השאירו פרטים פרטים ונחזור אליכם בהקדם

   חברות שיווק אינטרנטי חברות שיווק אינטרנטי