השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר
בר עמית גרפולוג מומחה

  גרפולוג מפורסם

  בישראל ישנו מספר לא מבוטל של גרפולוגים הנחשבים למפורסמים. חלקם מנחים תוכניות העוסקות בנושא, חלקם מחזיקים בקליניקות מצליחות במיוחד וחלקם מופיעים בבתי המשפט ומנכיחים את מקומה של הגרפולוגיה בעולם המשפטי. אנשים רבים, שמעוניינים לקבל אבחון גרפולוגי או ייעוץ גרפולוגי כלשהו מתלבטים האם ללכת אל אותו גרפולוג מפורסם ולקבל את שירותו, או לפנות לגרפולוג עם שם פחות מוכר בציבור. אם גם אתם עומדים בפני התלבטות זו ולא יודעים במה להחליט – אתם לא לבד, זו שאלה העולה אצל לא מעט לקוחות.

  גרפולוג מפורסם – למה כדאי לפנות אליו?

  ראשית, עליכם להעלות את השאלה, איך אותו גרפולוג הגיע להיות ידוע או מפורסם, והאם עצם היותו מפורסם הופך אותו לבעל מקצוע איכותי וטוב. האם עצם הופעתו בטלוויזיה באמת מלמדת על איכות עבודתו, על הידע שלו ועל ניסיונו? התשובה היא כמובן שלא בהכרח. למעשה, תמיד מומלץ לפנות לאיש מקצוע, שמאחורי היותו ידוע או מפורסם נוכחים ידע מתאים, נרחב ומעמיק בתחום מקצועו, שנות ניסיון מספקות והצלחות מוכחות. למעשה, המושג המתאים לחיפוש הוא מוניטין מקצועי חיובי ומוסרי, שיכול להביא גם לפרסום. לפיכך, אין להתבייש לברר עם בעל המקצוע, אליו אתם פונים, לגבי המוסד בו הוא רכש את מקצועו, אצל מי התמחה בהמשך וכמה שנות ניסיון עומדות מאחוריו.

  מוניטין מקצועי חיובי לוקח לא מעט זמן לבנות, לגבש ולפתח, אולם לעיתים טעות קטנה יכולה לחבל בו באופן משמעותי וכמעט מיידי.

  גרפולוג מפורסם – למה עדיף לא ללכת אליו?

  יחד עם כל יוקרת הפרסום והשם "הגדול" שיש לגרפולוגים מסוימים, הדבר מגיע גם עם מספר חסרונות עבור הקהל הרחב. ראשית, הפרסום הופך אותם למוכרים כמעט בכל בית, מה שאומר שאתם כנראה לא היחידים, שמעוניינים לקבל את שירותיהם. לכן, יכול להיות שיהיה לכם יותר קשה עד בלתי אפשרי לקבל שירות מאותו גרפולוג בזמן סביר עקב הביקוש הרב.  גם עניין שכר הטרחה מהווה פקטור לא קטן. לרוב, תעריף עבודתו של גרפולוג מפורסם יהיה גבוה ביחס לשאר הגרפולוגים בשוק העבודה. במידה ויש לכם סכום מוגבל, אותו אתם יכולים להרשות לעצמכם להוציא על עבודתו של הגרפולוג, עליכם לבצע חושבים האם שווה להשקיע את הכסף בגרפולוג המפורסם ביותר.

  עם זאת, כפי שנכתב מעלה, עדיף תמיד את איש המקצוע האיכותי והמקצועי מזה המפורסם, שאין לדעת איך בדיוק הוא התפרסם ומה עומד מאחורי פרסומו.

  הבחירה הנכונה עבורכם

  בין אם אתם מחליטים לבחור בגרפולוג מפורסם וידוע אם לאו, אנו ב"מכון בר עמית גרפולוגיה" נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת עם צוות גרפולוגים מנוסה ומיומן ושורה ארוכה של לקוחות מרוצים וממליצים.

  גרפולוג מפורסם

   צריך יעוץ מקצועי?

   השאירו פרטים פרטים ונחזור אליכם בהקדם

   מכון בר עמית

   תחומי ההתמחות שלנו

   למה לפנות לייעוץ גרפולוגי?

   הגרפולוגיה היא מדע שמנתח את כתב היד של האדם ומבצע השקה בין מאפייני הכתב לבין אישיותו של האדם הכותב. אי…

   המשך קריאה
   החשיבות של יצירת קשר עם גרפולוג משפט

   המתעניין הלא מקצועי לא תמיד יצליח להבין מה הקשר בין שני תחומים מרתקים אלו לכשתעצמם – משפט וגרפולוגיה. גרפולוג משפט…

   המשך קריאה
   איך בוחנים את המחיר עבור אבחון גרפולוגי?

   אין זה פשוט להבין או להעריך מה יהיה המחיר של שירות מקצועי איכותי, אשר יבוצע על ידי מומחים בתחומים ייחודיים,…

   המשך קריאה
   גרפולוג מומחה לכל מצב

   זיהוי כתבי יד ואימות חתימות של אנשים הוא נושא מורכב, הנכנס תחת "המטרייה" המקצועית של גרפולוגיה משפטית. הגרפולוג יכול להציע…

   המשך קריאה
   חברות שיווק אינטרנטי חברות שיווק אינטרנטי