השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר
בר עמית גרפולוג מומחה

  גרפולוג מחיר

  לא מעט אנשים בוחרים להסתייע בשירותיו של גרפולוג מקצועי, או להבדיל זקוקים לו. אם על מנת ללמוד על עצמם ועל המארג הנפשי הייחודי המאפיין אותם, אם על מנת לבחור כיוון לימודים או תחום התמחות ותעסוקה ואם, לא עלינו, כאשר הם חושדים כי כתב ידם או חתימתם זויפו. עם זאת, אנשים רבים לא לוקחים בחשבון את מחיר העבודה אותו גובה הגרפולוג או את תעריפו, ומדוע הוא לרוב דינמי ומשתנה כל כך. חשוב לזכור כי הגרפולוג המומחה, נותן תשובות לדברים מהותיים ולסוגיות משמעותיות, כאשר לא פעם יש להן השפעה לאורך חיים שלמים. אי לכך, מומלץ לבחור בגרפולוג מנוסה ובעל ידע מעמיק ונרחב, גם אם התעריף אותו הוא גובה יותר גבוה.

  אבחון אצל גרפולוג מחיר משתנה

  למרבה הצער לא ניתן למצוא טווח מחירים קבוע, שיעשה חסד עם התחום המורכב הנ"ל, ולכן קשה להכריע מבעוד מועד, האם התעריפים השונים, אותם הגרפולוגים קובעים לעבודתם, משתלמים אם לאו. יש לזכור, כי כבכל מקצוע חופשי במשק, המחיר מאוד דינאמי ונקבע הן על פי כוחות השוק והן על פי גורמים ומשתנים הקשורים ישירות למקצוע הספציפי. הגרפולוגיה הוא תחום מקצועי רחב, מורכב וייחודי. עם זאת, ברוב רובם של המקרים המחירים הם הגיוניים ונקבעו על מנת לאפשר לכל אדם, שזקוק לשרותי הגרפולוגיה, להיעזר בהם.

  על פי מה נקבע המחיר שהגרפולוג מבקש?

  הגרפולוגיה מחולקת למספר תחומים והתמחויות, ובהתאמה הגרפולוג מעניק שירותים שונים. העלות עבור כל אחד משירותים אלו היא שונה ומשתנה בהתאם למורכבותו של כל תחום התמחות, ולעיתים גם ממש בהתאם למקרה ספציפי, המגיע אל שולחנו של הגרפולוג. כל סוג התמחות לוקח לא מעט שנים של למידה והתמקצעות, וכל מקרה דורש זמן עבודה רב והתעמקות בסימנים הקטנים ביותר המרכיבים את כתב היד. כמו כן, נדרשים כלי עבודה משוכללים ויקרים, כמיקרוסקופים דיגיטליים בעלי תאורות באורכי גל שונים ומצלמה. עלותו של אבחון שבא לסייע למחלקת משאבי האנוש בבחירת המועמד המתאים ביותר לתפקיד בארגון, אינו כאבחון הבא לסייע לאדם הפרטי. באופן דומה, מחיר של ייעוץ גרפולוגי לפרט אינו כעלותה של כתיבת חוות דעת מומחה לבית המשפט לגבי זהותו של כתב יד או של חתימה. כמו כן, להופעה בבית משפט, הכוללת עמידה בחקירה נגדית, גם לה תעריף אחר.

  למה גרפולוגים שונים מבקשים מחירים שונים עבור אותה עבודה?

  המחיר של השירותים הגרפולוגיים השונים תלוי גם הוא במגוון רחב של גורמים, החל מכמות שנות הניסיון של הגרפולוג ודרך סוגי ההתמחויות שלו. לא כל הגרפולוגים עוסקים או מומחים באותם התחומים. אם אתם מעוניינים לשמוע פרטים נוספים על מגוון השירותים הניתנים ב"מכון בר עמית גרפולוגיה", נשמח לעמוד לשירותכם עם ניסיון רב שנים ומחירים הוגנים.

  בדיקת זיוף מסמכים

   צריך יעוץ מקצועי?

   השאירו פרטים פרטים ונחזור אליכם בהקדם

   מכון בר עמית

   תחומי ההתמחות שלנו

   אבחון גרפולוגיה

   לא מעט אנשים שמעו משהו על אבחון גרפולוגיה, אך מעטים באמת מכירים את מכלול היישומים הגרפולוגיים. מירב האנשים, ששמעו דבר…

   המשך קריאה
   בדיקת זיוף מסמכים

   עריכת מסמך רשמי וחתימה אישית על גביו משמעותם עמידה מאחורי הכתוב, ולעיתים התחייבות ספציפית ונטילת אחריות על הכתוב. בין אם…

   המשך קריאה
   זיוף מסמכים

   זיוף מסמכים רשמיים זיוף מסמכים נעשה מימים ימימה ומונע ממוטיבציות אנושיות להציג עובדות שקריות או להשיג דבר מה במרמה. זיוף…

   המשך קריאה
   פסיקות בית המשפט ע"פ חוות הדעת של בר עמית

   ת"א 27549-07-18 "מטעם התובע הוגש תצהיר עדות ראשית שלו וגם חוות דעת גרפולוגית של מר ע' בר (להלן: "הגרפולוג"). התובע…

   המשך קריאה
   חברות שיווק אינטרנטי חברות שיווק אינטרנטי