השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר
בר עמית גרפולוג מומחה

  ניתוח כתב יד בהקשר תעסוקתי

  הדינאמיקה, בעולם התעסוקה, שבין החברות התרות אחר המועמד המתאים ביותר למילוי תפקיד ייעודי בחברתן לבין האדם התר אחר עבודה מספקת עבורו, היא דינאמיקה מורכבת. מצד אחד עומדת החברה או המגייסים מטעמה, אלה שמפרסמים משרות פנויות, מחליטים על הדרישות למשרות וגם, לא פעם, מראיינים את המועמדים עצמם, אל מול המועמד, השואף למצוא מקום עבודה שיתאים לכישוריו, יכלכל אותו ויעניק לו תחושת ערך. גרפולוגיה תעסוקתית היא תת תחום בעולם הגרפולוגיה, המשמש ככלי תומך החלטה בו חברות יכולות להסתייע בתהליך חיפושן אחר המועמד המתאים ביותר לתפקיד ייעודי בחברה. כלי תומך החלטה אפקטיבי ופשוט מתוך מגוון תהליכי אבחון אחרים הקיימים "בשוק".

  איך גרפולוגיה תעסוקתית באה לידי ביטוי הלכה למעשה

  כאמור, התחום של גרפולוגיה תעסוקתית עומד לרשותם של מחלקות הנהלת משאבי אנוש ולרשותם של מגייסים בחברות וארגונים. מנהל או מנהלת משאבי האנוש ירצו להכיר את אופיים של המועמדים לעבודה, את דפוסי התפקוד והחשיבה שלהם ואת גישתם החברתית בטרם הם מקבלים אותם לחברה או לארגון. המועמדים לרוב עוברים ראיונות אישיים, לתפקידים מסוימים הם נדרשים לעבור בדיקת פוליגרף, ולא פעם חברות מתקשרות למקומות עבודה קודמים בהם המועמדים עבדו לשם קבלת המלצות. לצד זאת, יש חברות רבות שעושות שימוש בכלי האבחוני הגרפולוגי שנותן להם תמונה בהירה על אישיותו של הכותב, בהתאם לדרישות התפקיד שהחברה העבירה לידי הגרפולוג.

  היחס הרציני והמשמעותי שמקבל גרפולוג תעסוקתי

  כאשר חברה או ארגון פונים אל מי שיש לו התמחות בתחום של גרפולוגיה תעסוקתית, הגרפולוג יודע שהוא נושא באחריות משמעותית מכיוון שיש לו חלק בהחלטה שנוגעת בחייו של אדם וגם בארגון שהולך לשלב בתוכו עובד חדש גם בהתאם לאבחונו. לפיכך, עליו לבצע אבחון מעמיק של אישיותו של האדם בהקשר לתפקיד אליו הוא מועמד ובהתאם לאופיו או סגנונו של הארגון בו הוא יצטרך להשתלב.

  בר עמית הוא גרפולוג מנוסה וותיק בתחום הגרפולוגיה ומציע שירותי גרפולוגיה תעסוקתית, משפטית וייעוצית, והוא הכתובת המקצועית לפנות אליה בנושאים אלה.

  גרפולוגיה תעסוקתית

   צריך יעוץ מקצועי?

   השאירו פרטים פרטים ונחזור אליכם בהקדם

   מכון בר עמית

   תחומי ההתמחות שלנו

   איך בוחנים את המחיר עבור אבחון גרפולוגי?

   אין זה פשוט להבין או להעריך מה יהיה המחיר של שירות מקצועי איכותי, אשר יבוצע על ידי מומחים בתחומים ייחודיים,…

   המשך קריאה
   גרפולוג מומחה לכל מצב

   זיהוי כתבי יד ואימות חתימות של אנשים הוא נושא מורכב, הנכנס תחת "המטרייה" המקצועית של גרפולוגיה משפטית. הגרפולוג יכול להציע…

   המשך קריאה
   זיוף חתימה על מסמכים

   חתימה ידנית היא אחד מהמאפיינים האישיים והייחודיים של כל אדם. כותב שורות אלו רואה בחתימה את טביעת האצבע הגרפית של…

   המשך קריאה
   ניתוח כתב יד בהקשר תעסוקתי

   הדינאמיקה, בעולם התעסוקה, שבין החברות התרות אחר המועמד המתאים ביותר למילוי תפקיד ייעודי בחברתן לבין האדם התר אחר עבודה מספקת…

   המשך קריאה
   חברות שיווק אינטרנטי חברות שיווק אינטרנטי